Pneuservis

Potřebujete opravit kolo? Máte defekt na pneumatice? Potřebujete koupit nové pneumatiky, nebo chcete prodat své staré? To vše a nejen to, vám zajistíme v našem servisu.

Přezouvání kol

Mechanické práce

Opravy defektů

Diagnostika TPMS

Kromě přezutí, náš servis nabízí také opravy pneumatik. Například profesionální opravu povrchových poškození, opravu defektů, a další servisní práce, diagnostika klonování TPMS a monitorování tlaku v pneumatikách, měření geometrie podvozku, nebo výměnu tlumičů. Naši technici mají současně odbornost automechanika, a tak vám dokážou nabídnou odbornou službu. To vše v prostředí se špičkovým strojním vybavením.

PneuHotel – Sezónní uskladnění pneumatik

Nemáte dostatek prostoru pro uskladnění vašich pneumatik? Nabízíme tuto možnost pro zákazníky, kteří využívají pneumatiky pro letní a zimní sezónu. V době, kdy se o tyto pneumatiky zákazníkovi staráme, provedeme jejich kontrolu (technický stav, umytí) a připravíme je na nadcházející období. Zákazník nemá starosti kam a jak tyto pneumatiky doma uskladnit. Tyto starosti převezmeme plně za něj. Před příchodem sezóny, pro kterou jsou určeny se po dohodě provede zákazníkovi jejich zpětná montáž na vozidlo.

Výhodou proč skladovat pneumatiky u nás, je jejich monitorování pomocí QR kódu ve Smart systému. Zákazník má tak přehled o datu uskladnění, o stavu pneumatik, nebo si může objednat online přezutí. Objednávku pak lze uložit jako přípomínku do Google poznámek.