ALU kola

Dlouhodobě se věnujeme opravám a prodeji alu kol. Tato práce byla původně dlouho naší hlavní činností, a tak dokážeme poradit, jaké kola jsou pro vaše vozidlo ty pravé, nebo vám ty vaše opravíme. Máme skladem obrovský výběr kvalitních alu kol od nejlepších výrobců, a navíc u nás provádíme legalizaci kol a zapsání do technického průkazu.

Prodej disků

Legalizace disků

Lakování disků

Renovace a opravy

Pracujeme s moderním zařízením a dokážeme opravit a zrenovovat jakkoliv poškozené kolo. Čelní plochu hliníkových kol obrábíme pomocí CNC soustruhu. Docílíme tak perfektního stavu, jako kdyby kolo vyjelo z fabriky. V případě prasknutí kolo zavaříme a osoustružíme, rýhy vyvaříme hliníkem. Cena a doba opravy se odvíjí od míry poškození a je vám sdělena před převzetím zakázky

V oblasti alu kol řešíme

Renovace a opravy kol byly už dlouhou dobu naší hlavní činností. Vzhledem k velkému zájmu jsme se rozhodli posunout na novou úroveň a otevřeli jsme dílnu, která je specializovaná přímo a pouze na renovaci a opravy kol. Naše dílna disponuje špičkovým vybavením, které používají i výrobci kol, a především zkušenými lidmi, kteří vám dodají vždy perfektní kvalitu bez kompromisů.

Přijďte se podívat k nám na showroom v naší dílně do Těrlicka. Prohlédneme si vzorník, provedeme vás dílnou a ukážeme Vám proces renovace kol, nebo navstěvte webové stránky naší dílny www.properlak.cz.